PROGRAM STYPENDIALNY
IM. STANISŁAWA GRABSKIEGO

dla Polaków ze Wschodu
w roku akademickim 2019/2020 - XI edycja

PROGRAM STYPENDIALNY
IM. ST.GRABSKIEGO
rok akademicki 2019/2020 - XI edycja

 

Chcesz zdobyć pieniądze, które pomogą Ci skończyć studia? Nasz program Ci w tym pomoże! Fundacja Wileńszczyzna wraz z Partnerami Programu od lat pomagają studentom polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia z państw byłego Związku Radzieckiego.

 

ZOSTAŃ NASZYM STYPENDYSTĄ.

 


Dzięki stypendium ukończenie studiów będzie na pewno łatwiejsze! Pieniądze można przeznaczyć wyłącznie na akademik, wyżywienie, pomoce naukowe. Już teraz zainwestuj w siebie i zdobądź kwalifikacje przydatne w życiu zawodowym lub naukowym.

 

REGULAMIN PROGRAMU

 

 

Jeśli chcesz starać się o stypendium im. Stanisława Grabskiego, powinieneś zapoznać się z regulaminem i jego załącznikami (pobierz dokumenty - Regulamin i załączniki).

Regulamin (PDF)

załączniki (WORD):

załącznik nr 2 - sytuacja materialna,

załącznik nr 3 - stypendium lipiec,

załączniki:(PDF): 

załącznik nr 1 - wniosek,

załącznik nr 4 - umowa.

                    

Po zapoznaniu się z Regulaminem, możesz wypełnić wniosek. 

 

WNIOSEK STYPENDIALNY

 

 

Pamiętaj, że wnioski stypendialne mogą być składane jedynie on-line, a do Fundacji należy przesłać skany dokumentów potwierdzających, że spełniasz warunki, o których mowa w Regulaminie.

 

POWODZENIA :)

POMAGAMY ROZWINĄĆ SKRZYDŁA 

 

Andrii Gladii, doktorant na uniwersytecie w Poznaniu, ukończył stosunki międzynarodowe ze specjalizacją ze światowej gospodarki, pochodzi z Ukrainy.

Co zmieniło stypendium naukowo-socjalne od Fundacji Wileńszczyzny w moim życiu? Więcej niż myślicie. Tuż po studiach miałem iść do pracy, ale kiedy zacząłem korzystać z tego wsparcia, dotarło do mnie, że mogę zająć się pracą naukową i zostałem na doktoracie. Dla kogoś, kto tak jak ja fascynuje się gospodarkami narodów świata, to jak wygrana na loterii. Chociaż prawdopodobieństwo otrzymania stypendium jest znacznie, znacznie większe. Spróbujcie, ja też na początku nie wierzyłem, a się udało.

 

PRZYGOTOWUJEMY DO PRACY

PO STUDIACH

 

Aleksandr Slobodianyk, studiował zarządzanie na uniwersytecie w Lublinie, pochodzi z Ukrainy.

To, jak ważne są szkolenia, uzmysłowiłem sobie, kiedy zacząłem szukać praktyk i staży.
Próbowałem dostać się w kilka miejsc, ale nie miałem szczęścia. Chociaż nie - to nie chodzi o szczęście. Nie mogłem pochwalić się żadnym szkoleniem z języka angielskiego. Postanowiłem to zmienić i  znalazłem biznesowy kurs angielskiego, który trwa cały miesiąc. Złożyłem dokumenty do Fundacji Wileńszczyzna i dostałem stypendium szkoleniowe na te zajęcia. Wyjechałem na cały miesiąc do Warszawy i wróciłem z bardzo ważnym papierem. Próbujcie, walczcie o te pieniądze. Warto!

 

ZOSTAŃ NASZYM STYPENDYSTĄ 


obejrzyj spot informacyjny o Programie, kliknij SPOT